O nas

Instytut Urody Holistica to miejsce wyjatkowe, powstałe na bazie połączenia 15 lat historii z najnowszymi zdobyczami kosmetologii czy lasteropterapii, ale nie tylko. To miejsce, które tworzą ludzie z pasją - fryzjerzy, kosmetyczki, kosmetolodzy. Tu profesjonalne i serdeczne podejście do człowieka łączy się z doświadczeniem, najnowszymi technologiami, najskuteczniejszymi markami kosmetycznymi i fryzjerskimi.

Dlaczego Holistica?

Holistycznie oznacza - kompleksowo, całościowo... i tak chcemy dbać o naszych Gości. U nas możecie zarówno zrelaksować się podczas masażu czy seansu w saunie, przejść weekendową metamorfozę pod okiem fryzjerek, makijażystki i manicurzystki, a także skorzystać z zabiegów na światowym poziomie, dostępnych w najlepszych Klinikach w Polsce. Teraz możesz mieć jedno miejsce, w którym zaopiekujemy się Tobą od stóp do głów. W Instytucie Urody Holistica możesz skorzystać z zabiegów takich jak zabiegi odmładzające, redukujace wszystkie widoczne oznaki starzenia skóry, zabiegi z zakresu laseroterapii usuwające niechciane owłosienie, zamykające naczynka, wyrównujące koloryt skóry, czy oczyszczające ją. Z naszą pomocą możesz pożegnać wiele problemów skórnych (takich jak zmarszczki, trądzik, opadający owal, przebarwienia, popękane naczynka), zdabać o siebie na co dzień dzięki naszym fryzjerkom, manicurzystce czy masażystce.

Nie masz pomysłu na prezent?

Również służymy pomocą - piękne bony upominkowe na aromatyczne rytuały i najlepsze zabiegi są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje- znajdź swoje miejsce na urodowej mapie Chojnic.